تعمیرات تخصصی آیفون تصویری در شرق تهران

تعمیرات آیفون تصویری در شرق تهران یعنی مناطق تهرانپارس رسالت حکیمیه افسریه نارمک هفت حوض وحیدیه لویزان زیر نظر گروه مهندسی سریر تصویر و به صورت کاملا تخصصی با برند های کوماکس سوزوکی تابا الکتروپیک تکنما آلدو کوکوم و … در شعبات مختلف در شرق تهران انجام میگردد.

تعمیرات تخصصی آیفون در شرق تهران
تعمیرات تخصصی بردهای آیفون تصویری

تعمیرات ایفون تصویری در مناطق مختلف تهران از نظر هزینه تعمیرات و ایاب ذهاب هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند اما مهمترین مساله ای که باعث گردیده تا شرکت های تعمیرات تخصصی آیفون تصویری مانند گروه مهندسی سریر تصویر و … به دنبال ایجاد شعبات در مناطق مختلف تهران مانند شرق تهران باشند سرویس دهی سریع به مشتریان می باشد.

تعمیرات برد آیفون تصویری در شرق
تعمیرات

آیفون های تصویری یکی از مهمترین تجهیزات یک ساختمان و آپارتمان مسکونی یا تجاری به حساب می آید و در ساختمان های مسکونی باز نمودن درب بر روی مهمان یا خودی یک امر بسیار مهم بوده و در صورت خراب بودن سیستم آیفون تصویری شخص مراجع کننده قادر به برقراری ارتباط با میزبان نبوده و میزبان نیز جهت باز نمودن درب منزل مشقت های فراوانی را متحمل میشود.

تعمیرات تخصصی آیفون تصویری در شرق
مرکز تعمیرات تخصصی برد سریرتصویر

ازین رو گروه مهندسی سریر تصویر جهت سهولت رفت و آمد برای تعمیرکاران متخصص خود و کم کردن میزان انتظار مشتری در صف انتظار سعی نموده است تا شعبات مختلفی را در غرب و شرق تهران ایجاد نماید و یا افراد متخصصی از تعمیرکاران در شرق و غرب تهران را به استخدام خود در آورد تا در این مورد هیچ ضعفی به شرکت وارد نباشد.

تعمیرات آیفون تصویری در تهرانپارس ( شرق تهران )

تهرانپارس منطقه ای در شرق تهران می باشد که سهم قابل توجهی از تعمیرات آیفون تصویری را به خود اختصاص داده است. ازین رو جهت سهولت در ایاب و ذهاب و کوتاه کردن زمان انتظار مشتری گروه سریر تصویر در منطقه تهرانپارس و مناطق اطراف تهرانپارس گروهی از بهترین تعمیرکاران آیفون تصویری را استخدام نموده است تا تعمیر آیفون تصویری در سریع ترین زمان ممکن انجام گردد.

تعمیرات آیفون تصویری در تهرانپارس و شرق تهران
منطقه تهرانپارس

تعمیرات در منطقه تهرانپارس به چند قسمت تبدیل می شود.

  • فلکه اول تهرانپارس
  • فلکه دوم تهرانپارس
  • فلکه سوم تهرانپارس
  • فلکه چهارم تهرانپارس

تعمیرات آیفون تصویری در فلکه اول و دوم و سوم و چهارم تهرانپارس

تعمیرات مربوط به منطقه تهرانپارس زیر نظر مهندس میرزاده متخصص تعمیرات تخصصی بردهای الکترونیکی دنبال می شود و تعمیرات مربوط به سیم کشی و نصب آیفون تصویری نیز زیر نظر اینجانب اجرا خواهد شد. توجه داشته باشید که آموزش تعمیرات آیفون تصویری نیز توسط مهندس میرزاده و طی چند جلسه کلاس آموزشی نصب و تعمیرات آیفون تصویری نیز برگذار خواهد گردید.

تعمیرات آیفون تصویری در سریر تصویر
تعمیرات تخصصی آیفون تصویری

در ساختمان ها و مراکز تجاری نیز تعمیرات دوره ای آیفون تصویری در شرق تهران و تهرانپارس نیز زیر نظر گروه مهندسی سریر تصویر اجرا و نگه داری میگردد و سیستم های ارتباط با لابی من نیز به صورت تخصصی دنبال میگردد.

تعمیرات آیفون تصویری در رسالت ( شرق تهران )

تعمیرات آیفون تصویری در رسالت و مناطق اطراف بیشتر مربوط آیفون های صوتی و یا تبدیل آیفون صوتی به تصویری می باشد. چراکه منطقه رسالت یکی از قدیمیترین مناطق مسکونی در تهران می باشد و تعمیرات آیفون تصویری در منطقه غرب و رسالت تهران بیشتر مربوط به آیفون های صوتی و یا تبدیل آن به تصویری یا تبدیل آیفون تصویری سیاه سفید به آیفون تصویری رنگی می باشد. متاسفانه دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری در این شعبات انجام نمیشود.

تعمیرات آیفون تصویری در رسالت تهرانپارس
تعمیرات منطقه رسالت تهرانپارس

ازین رو گروه مهندسی سریر تصویر جهت ارایه بهترین خدمات کلیه امور تبدیل آیفون صوتی به تصویری و تبدیل آیفون از سیاه و سفید به رنگی را به صورت تخصصی انجام می دهد. ( شعبات دیگر این سازمان کارهای تعمیرات تابلو روان و تعمیرات تابلو ال ای دی ثابت و تعمیرات آنتن مرکزی و انجام پروژه های ماهواره مرکزی جهت مراکز مجاز را نیز انجام میدهد. )

تعمیرات تخصصی برد آیفون تصویری
تعمیرات تخصصی برد

تعمیرات مربوط به منطقه رسالت تهران زیر نظر مهندس میرزاده و به صورت تمام وقت با هزینه های اعلام شده توسط اتحادیه انجام می گردد. تعمیرات برد آیفون های صوتی و تصویری نیز در محل یا در دفتر این مجموعه نیز به صورت تخصصی انجام می گردد.

تعمیرات آیفون تصویری در حکیمیه ( شرق تهران )

حکیمیه منطقه ای در شرق تهران که بیشتر مجموعه ای از شهرک های مسکونی می باشد که بیشتر به تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری به تعمیرات و نگه داری مجموعه و اجرای کلی نصب و تعمیرات کابل کشی ختم میگردد .

تعمیرات آیفون تصویری در حکیمیه
منطقه حکیمیه

شهرک های موجود در منطقه حکیمیه از جمله شهرک شهید بهشتی واقع در ضلع شمالی حکیمیه و پایین اتوبان بابایی می باشد که گروه مهندسی سریر تصویر پروژه های نصب و تعمیرات آیفون تصویری و آنتن های مرکزی بسیار زیادی را انجام داده است که با رضایت مشتریان همراه بوده است.

بسیاری از پروژه ها در منطقه حکیمیه با ارتباط با لابی من انجام گردیده که این سیستم یک سیستم بسیار نوین در زمینه نصب و تعمیرات آیفون تصویری در شرق تهران می باشد. تعمیرات در این منطقه زیر نظر مهندس میرزاده انجام میگردد.

تعمیرات آیفون تصویری در افسریه و وحیدیه (شرق تهران )

منطقه افسریه تهران واقع در ضلع جنوب شرقی تهران می باشد و اکثر تعمیرات آیفون تصویری در این منطقه با ساختمان ها با تعداد واحد پایین ختم میگردد و بیشتر منازل تک واحده و یا نهایتا پنج واحده می باشند.

ازین رو تعمیرات تخصصی بردهای پنل بیرونی آیفون های تصویری و بردهای تغذیه و بردهای صدا و مانیتور داخلی به صورت کاملا تخصصی زیر نظر دفتر شرق دنبال می شود و تجهیزات این دفتر بسیار مجهز بوده و حتی تعمیرات بردهای اس ام دی نیز به صورت تخصصی انجام میگردد.

تعمیرات آیفون تصویری در افسریه تهران واقع در شرق تهران
افسریه تهران

تعمیرات آیفون تصویری در نارمک – هفت حوض – لویزان ( شرق تهران )

تعمیرات آیفون تصویری در مناطق شرق تهران زیر نظر گروه مهندسی سریر تصویر بسیار تخصصی دنبال می گردد و در این مناطق به علت موجود بودن شهرک ها و ساختمان های عظیم تمامی تعمیرات تخصصی زیر نظر دفتر مرکزی دنبال می گردد ازین رو جهت ارتباط با این مراکز می توانید با شماره تلفن های زیر سایت تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما