تعمیرات آیفون تصویری در غرب تهران

تعمیرات آیفون تصویری در غرب تهران توسط گروه مهندسی سریر تصویر در غرب در مناطق جنت آباد-شهران-صادقیه-فردوس-آریاشهر-سردار جنگل-تهرانسر و … به صورت کاملا تخصصی و با تجهیزات کامل و مرتبت با کار انجام می گیرد.

تعمیرکار آیفون تصویری
تعمیرات آیفون تصویری در محل

گروه مهندسی سریر تصویر در راستای تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری تابا سوزوکی سیماران تکنما الکتروپیک آلدو کوکوم و کنوی با کادری کاملا مجرب از سال ۱۳۸۵ پا در عرصه تعمیرات تخصصی بردهای آیفون تصویری گذاشته و تا به امروز به یکی از بزرگترین تعمیرکنندگان آیفون تصویری در تهران غرب و شرق شمال و جنوب تبدیل شده است.

هزینه تعمیرات آیفون تصویری بسته نوع کار و خرابی به وجود آمده متفاوت است اما به صورت کلی این گروه در مرحله اول سعی بر تعمیر مدارات آیفون تصویری داشته و در مرحله آخر به فکر تعویض برد آیفون خواهد افتاد چراکه در تعمیرات برد همان برد اصلی آیفون مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت برد همان کیفیت اصلی قطعه تولیدی می باشد ولی در صورتی که قطعه تعویض گردد کیفیت برد بسیار پایین تر از برد اصلی خواهد بود.

توجه داشته باشید که گروه مهندسی سریر تصویری با کادری مجرب در آموزش شروع به برگزاری کلاس ها و دوره های آموزش تعمیرات ایفون تصویری نموده و در این راه کمک بزرگی به دانش کشور انجام داده است.

به طور کلی تعمیرات آیفون تصویری در غرب تهران به مناطغ زیر تقسیم می گردد.

  • تعمیرات مربوط به منطقه جنت آباد
  • تعمیرات مربوط به منطقه شهران
  • تعمیرات مربوط به منطقه آریاشهر
  • تعمیرات مربوط به منطقه تهرانسر
  • تعمیرات مربوط به منطقه فردوس
  • تعمیرات مربوط به منطقه صادقیه
  • تعمیرات مربوط به منطقه سردار جنگل
  • تعمیرات مربوط به منطقه چیتگر
  • و…

تعمیرات آیفون تصویری در جنت آباد ( غرب تهران )

جنت آباد یکی از مناطق واقع در منطقه غرب تهران می باشد که سهمی از تعمیرات آیفون های تصویری در غرب تهران را به خود اختصاص داده است. در این منطقه گروه مهندسی سریر تصویر با کادری کاملا مجرب آماده هر نوع تعمیرات آیفون تصویری در محل می باشد. حال این تعمیر بسته به مدل آیفون و برند آن تعیین می شود که این گروه تمامی آیفون های تصویری کوماکس سوزوکی آلدو سیماران تکنما الکتروپیک تابا کوکوم کنوی را به صورت کاملا تخصصی انجام خواهد داد.

منطقه جنت اباد
تعمیرات آیفون تصویری در جنت آباد

هزینه تعمیرات در منطقه های مختلف تهران یکسان بوده و بسته به نوع تعمیر متفاوت است که هزینه حتما قبل از انجام کار به صورت کامل به استحضار خواهد رسید.

تعمیرات آیفون تصویری در شهران ( غرب تهران )

گروه مهندسی سریر تصویر در نظر دارد تا تعمیرات آیفون تصویری در غرب تهران و مناطق شهران را به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر آقای مهندس منفرد از تعمیر برد پنل درب گرفته تا تعمیرات برد صدا و برد تغذیه آیفون های تصویری کوماکس سوزوکی سیماران تابا الکتروپیک کوکوم کنوی آلدو و … را انجام دهد.

منطقه شهران
تعمیرات آیفون تصویری در شهران

تمامی همکاران گروه مهندسی سریر تصویر قبل از اجرای هر پروژه نصب یا تعمیرات موظف به اعلام هزینه به کارفرما می باشند تا کارفرما در مورد کار و انجام آن تصمیمات بهتر را بگیرد.

تعمیرات آیفون تصویری در آریاشهر ( غرب تهران )

آریا شهر منطقه ای در غرب تهران که تعمیرات آیفون تصویری به صورت تخصصی و زیر نظر آقای مهندس منفرد انجام میگردد و ایشان با کادری مجرب در تعمیرات آیفون های تصویری و بردهای مربوطه فعالیت میکنند که البته تمامی این فعالیت ها در انتها زیر نظر گروه بزرگ مهندسی سریر تصویر صورت می گیرد.

منطقه آریاشهر
تعمیرات آیفون تصویری در آریاشهر

تعمیرات مربوط به آیفون های تصویری در آریا شهر هم به صورت حظوری و هم تعمیرات در محل انجام میگیرد که در صورت تعمیرات در محل یک هزینه ایاب ذهاب بسته به قیمت اعلام شده از اتحادیه به آن افزوده خواهد شد.

تعمیرات آیفون تصویری در صادقیه (غرب تهران )

منطقه صادقیه یکی از بزرگترین مناطق سمت غرب تهران بوده و تعمیرات تخصصی آیفون تصویری در منطقه صادقیه زیر نظر شعبه مرکز واقع در خیابان سبحانی انجام میگردد که این شعبه از تعمیرات زیر نظر آقای مهندس میرزاده و بنیان گذار شرکت انجام میگیرد.

منطقه صادقیه در تعمیرات آیفون تصویری
منطقه صادقیه

امید است تا تمامی تعمیرات تخصصی بردهای اصلی صدا و برد تصویر و.. به صورت کاملا تخصصی انجام گیرد.

فلکه اول صادقیه

جهت هماهنگی برای تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری کوماکس و سوزوکی و آلدو و سیماران و تابا و .. در غرب تهران و در محله فلکه اول صادقیه می توانید با مهندس میرزاده با شماره تماس ۰۹۱۲۰۶۱۰۶۵۸ تماس بگیرید تا تعمیرات تخصصی برد و کابل کشی ها زیر نظر ایشان انجام گیرد.

فلکه دوم و سوم

جهت هماهنگی برای تعمیرات تخصصی برندهای تکنما سوزوکی آلدو کوکوم و تا با و الکتروپیک و.. در منطقه غرب تهران و در فلکه دوم و سوم صادقیه می توانید با شعبه مرکزی و با شماره تلفن ۰۲۱۶۵۸۱۱۵۷۱ تماس حاصل نمایید تا تعمیرات به صورت کاملا تخصصی انجام گردد.

تعمیرات آیفون تصویری در تهرانسر ( غرب تهران )

تهرانسر در تعمیرات تخصصی سهم بیشتری از منطقه غرب تهران را به خود اختصاص داده است و تعمیرات در غرب تهران و در منطقه تهرانسر زیر نظر مهندس علیاری به صورت کاملا تخصصی انجام خواهد شد.

تعمیرات آیفون تصویری در تهرانسر
منطقه تهرانسر

مهندس علیاری در زمینه تعمیرات تخصصی بردهای تغذیه و برد های اصلی پنل و برد صدا و تعمیرات مانیتور داخلی واحدها فعالیت میکنند و تمامی برندهای آیفون تصویری را زیر نظر گروه مهندسی سریر تصویر دنبال خواهند کرد.

شهرک های موجود در تهرانسر

ساختمان های موجود در منطقه تهرانسر بیشتر به صورت شهرکی می باشد ازین رو تعمیرات و نگه داری آیفون های تصویری زیر نظر متخصصین به صورت تخصصی دنبال می گردد. در صورت نیاز و انجام هرگونه تعمیرات تخصصی و تعمیرات مربوط به سیم کشی می توانید با شماره ۰۲۱۰۶۱۰۶۵۸ تماس بگیرید تا با ایشان جهت انجام پروژه هماهنگی های لازم انجام گیرد.

تعمیر آیفون تصویری در چیتگر ( غرب تهران )

تعمیرات مربوط به آیفون های تصویری درشرق چیتگر مربوط به غرب تهران خواهد شد و زیر نظر مهندس میرزاده و در شعبه آزادی دنبال خواهد شد. منطقه چیتگر به علت افزایش بیش از حد آپارتمان ها استفاده از آیفون های تصویری بسیار زیاد بوده و به علت بالا بودن تعداد واحدها در منطقه چیتگر تعمیرات و نصب تخصصی آیفون های تصویری بسیار پیچیده تر است از مناطق دیگر تهران.

تعمیرات آیفون تصویری در منطقه چیتگر
منطقه چیتگر

ازین رو تعمیرات تخصصی حتما باید توسط متخصصین تعمیرات برد دنبال گردد. جهت تعمیر آیفون خود هم میتوانید به صورت حضوری و هم تعمیرات در محل به صورت تخصصی انجام خواهد گردید. تعمیرات حظوری در دفتر غرب انجام خواهد گردید.

تعمیر و نگه داری آیفون تصویری در غرب تهران و چیتگر

سیستم های استفاده شده در منطقه چیتگر بیشتر از نوع کدینگ بوده و بسیار پیچیده تر از هر نوع آیفون تصویری خواهد بود.ازین رو سیستم های ارتباط با لابی من و دو پنله بسیار مناسب برای استفاده در این نوع آپارتمان ها خواهد بود.

توجه داشته باشید که سیستم های مرکزی و آنتن مرکزی در آپارتمان های چیتگر نیاز اساسی در هر آپارتمان نوین خواهد بود ازین رو مطالب مفید راجع به سیستم های مرکزی را در این سایت دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن