نصب آیفون تصویری

نصب آیفون تصویری حرفه ای که امروزه بسیاری از سازندگان و دانشجویان به دنبال یادگیری آن هستند. تعمیرات آیفون تصویری در تهران و ایران بعد از گذشت سالها و برکنار رفتن آیفون های صوتی به یک حرفه تبدیل شد و بعدها شرکتهای متنوعی در نصب آیفون های تصویری حرفه شدند. امروزه گروه مهندسی سریر تصویر یکی از بزرگترین گروه ها در زمینه نصب و تعمیرات آیفون تصویری در تهران می باشد. این گروه سعی نموده تا با کادری مجرب در این زمینه در تهران فعالیت کند و تمامی سعی این گروه بر راضی نگه داشتن مشتری بوده است.

نصب آیفون تصویری در تهران امروزه یک تخصص مثال نزدنی است. چراکه امروزه با بزرگتر شدن ساختمانها و سازه ها استفاده از سیم کشی ها بسیار متنوع شده و نصب آیفون تصویری را به یک هنر تبدیل نموده است. ازین رو گروه مهندسی سریر تصویر جهت آموزش نصب آیفون های تصویری نیز اقدام نموده تا با کادری از اساتید مجرب امر آموزش را دنبال نماید.

این گروه حتی در امر آموزش کوتاهی ننموده و تمامی آموزش های تعمیرات و نصب و کددهی آیفون های تصویری را نیز به همکاران عزیزمان طی مقالاتی ارائه نموده است.

نصب آیفون تصویری کوماکس

نوبت به نصب یکی از قدیمی ترین و بهترین آیفون های تصویری یعنی آیفون تصویری کوماکس است. آیفون کوماکس COMMAX مادر تمام آیفون های چهار سیمه در ایران است چراکه این آیفون محبوب اولین بار مدل کره ای آن وارد بازار گردید و کلیه شرکت های تولید کننده آیفون تصویری در ایران را مجبور به تقلید از سیستم آیفون تصویری کوماکس کرد.

نصب آیفون تصویری الکتروپیک

نصب آیفون های تصویری الکتروپیک یکی از محبوب ترین آیفون های تصویری در میان مردم تهران به حساب می آید. این نوع از آیفونهای تصویری در نصب روش ( سیم کشی ) متفاوت نسبت به آیفون های تصویری چهار سیمه بازار دارند . در کل سیم بندی این نوع از آیفونهای تصویری به صورت متفاوتی می باشد. آیفون های الکتروپیک در برخی موارد ضعیف و در برخی موارد نسبت به رقبا قوی تر هستند.

نصب آیفون تصویری تابا

آیفون های تصویری تابا یکی از قدیمی ترین و اولین آیفون های تولید شده در ایران بودند . شرکت تولید کننده آیفون های تصویری تابا جهت خصوصی سازی مدل آیفون های خود ترتیب سیم بندی و سیم کشی مدل آیفون را تعویض نمود تا این آیفون تصویری قابل نصب با مدلهای دیگر آیفون تصویری مانند کوماکس و سوزوکی و آلدو نباشد. البته این تغییرات تنها در تعداد و نوع و ترتیب سیم بندی نیست که در این مطلب ذکر خواهیم نمود.

نصب آیفون تصویری سیماران

آیفون های سیماران یکی از با کیفیت ترین آیفونهای موجود در بازار ایران می باشند. تعمیرات آیفون تصویری این شرکت همانند بسیاری از شرکت های دیگر بود. این شرکت ایرانی در مدل هایی که اخیرا وارد بازار کرده است از چند مدل پنل تصویری رو نمایی کرده است که ما روش های نصب این مدل پنل ها را به شما آموزش می دهیم.

  1. نصب پنل های تک واحدی سیماران
  2. نصب پنل های آیفون طرح فراز
  3. نصب پنل های آیفون طرح فوژان

نصب آیفون تصویری تکنما

آیفون های تکنما در ابتدای ورود به بازار ایران سردر گمی های زیادی به بار آوردند. نصب آیفون های تکنما بسیار پیچیده تر از هر آیفون تصویری دیگر بود و حتی تعمیرات آیفون تصویری تکنما نیز بسیار پیچیده تر از دیگر آیفون های تصویری می باشد. ازین رو بسیاری از نصابان آیفون تصویری و حتی تعمیرکاران آیفون تصویری در تهران و ایران نیز دیگر به سمت نصب و تعمیرات آیفون های تصویری تکنما نمی روند.

چرا نصب آیفون های تصویری مهم است؟

نصب آیفون های تصویری یکی از مهمترین عوامل بر تعمیرات آینده آن خواهد بود. این بدان معنیست که نصب آیفون های تصویری اگر به صورت صحیح انجام گردد، مشکلات آینده ما را در تعمیرات برطرف می سازد. البته این به معنی برطرف سازی نیست بلکه به منظور خراب نشدن آیفون تصویری ما باید نصب صحیحی از آن داشته باشیم. ساختمان های بزرگ متععدی هستند که نحوه نصب در آن ها به تعمیرات بعدی آن بستگی دارند. اگر در این ساختمان ها اصول نصب صحیح سری یا موازی رعایت گردد دیگر ما شاهد خرابی در آن ساختمان یا برج نخواهیم بود.

نصب و تعمیرات آیفون تصویری
درصد رضایت از نصب آیفون تصویری
نصب
۰ +
تعداد پروژه ها
۰ %
رضایت مندی
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن