تعمیرات آیفون تصویری

تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری در تهران و تمامی شهرستان ها به یکی از تخصصی ترین رشته های فنی تبدیل شده که ما در این سایت سعی نموده ایم تا تمامی داشته ها و علم خود را با شما همکاران عزیزمان در میان بگذاریم.در زمان های گذشته که آیفون های صوتی جای خود را در بازار ایران پیدا کرده بودند و نیاز هر ساختمانی را برطرف می ساختند تعمیرات آیفون صوتی در تهران رونق بسیار فراوانی داشت. اما کم کم و با گذشت زمان نیاز به تصویر جهت شناختن شخص مراجعه کننده در آیفون های تصویری به چشم می خورد که شرکت های تولید کننده آیفون تصویری شروع به تولید آیفون های تصویری نمودند. همین امر سبب گردید تا رقابتی میان شرکت های تولید کننده آیفون تصویری به وجود بیاید و هر کدام از این شرکت ها تولیدات متفاوتی ارایه دادند که بسته به قیمت کارایی متفاوتی مانند ضبط تصاویر و … را دارند.در این سایت ما به صورت تخصصی کلیه تعمیرات آیفون های تصویری را در کلیه برندها مورد بررسی قرار میدهیم .

گروه مهندسی سریرتصویر با نیروهای متخصص در زمینه تعمیرات آیفون های تصویری یکی از بزرگترین گروه ها در این زمینه می باشد و تمامی پروژه های اجرا شده در این گروه با گارانتی انجام می گردد.

 

 

این تنوع در محصولات نیاز به دانشی بسیار بالا برای تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری در تهران و ایران را دارد. تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری در تهران روز به روز در حال گسترش و رو به تخصصی تر شدن می رود که در این مطلب ما به طور کلی تمامی اجزا تشکیل دهنده یک آیفون تصویری را شرح می دهیم و نحوه تعمیرات آن را به صورت تخصصی بیان میکنیم. در ابتدا باید اجزای تشکیل دهنده یک آیفون تصویری را مورد بررسی قرار دهیم.

یک آیفون تصویری برای کارکرد خود نیازمند موارد زیر است.

  • گوشی یا پنل داخلی
  • کابل های ارتباطی
  • سوییچرها
  • پخش کننده های تصویر
  • ترانس
  • دکودر در صورت نیاز
  • حافظه کلی در صورت نیاز
  • پنل بیرونی
نصب و تعمیر آیفون تصویری کوماکس

تعمیرات تخصصی آیفون تصویری کوماکس

آیفون کوماکس یکی از اولین برندهای آیفون تصویری در ایران بود که بعد از گذشت چندین سال در رتبه اول آیفون های تصویری در ایران قدم بر میداشت .  اما با گذشت سالها از ورود آیفون کوماکس شرکت های ایرانی پا در رقابت گذاشته و هم اکنون بسیاری از این شرکت ها از آیفون تصویری کوماکس پیشی گرفته اند. در این مطلب تمامی تعمیرات تخصصی مربوط به آیفون های تصویری کوماکس قرار دارد و شما به راحتی جهت تعمیرات پنل آیفون تصویری و مانیتور تصویری خود می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

آیفون تصویری الکتروپیک

تعمیرات آیفون تصویری الکتروپیک

آیفون تصویری الکتروپیک یکی از محبوب ترین برند ها در آیفون تصویری در ایران می باشد که بعد از گذشت چندین سال توانست محبوبیت بالایی را در ایران از آن خود کند. ازین رو ما تمامی عیب یابی مخصوص آیفون های تصویری الکتروپیک را برای شما عزیزان آماده نموده ایم که در این مطلب به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. در این مطلب تمامی قسمت های تشکیل دهنده یک آیفون تصویری الکتروپیک را آماده نموده ایم تعمیرات مربوط به پنل و تعمیرات مربوط به مانیتور آیفون تصویری و تعمیرات مربوط به کابل کشی در آیفون تصویری الکتروپیک.

آیفون تصویری سیماران

تعمیرات آیفون تصویری سیماران

آیفون تصویری سیماران شباهت بسیار زیادی با آیفون تصویری کوماکس دارد ازین رو در عیب یابی آیفون تصویری سیماران می توانید از آموزش آیفون کوماکس نیز استفاده نمایید. ولی ما مطالبی تخصصی تر برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم که آیفون های تصویری سیماران را به صورت تخصصی تر بررسی نماییم. در این مطلب تمامی قسمتهای آیفون تصویری سیماران از تعمیرات پنل تا تعمیرات گوشی داخلی قرار دارد. آیفون سیماران شباهت زیادی با نمونه های کوماکس و سوزوکی دارد.

تعمیرات آیفون تصویری آلدو

تعمیرات آیفون تصویری آلدو

آیفون های تصویری آلدو دقیقا همان آیفون های تصویری کوماکس و سوزوکی در ایران می باشد و در قسمت عیب یابی کوماکس می توانید از آن ها بهره ببرید. اما ما در این مطلب برای شما عزیزان نحوه عیب یابی تخصصی این آیفون های آلدو را توضیح داده ایم و شما عزیزان می توانید تمامی قسمت های یک آیفون تصویری و نحوه عیب یابی آن را ببینید. آیفون تصویری آلدو یکی از آیفون های چینی در بازار ایران می باشد که زیاد مورد خرابی قرار می گیرد ازین رو در این مطلب تمامی خرابی های یک آیفون تصویری آلدو را توضیح داده ایم.

آیفون سوزوکی

تعمیرات آیفون تصویری سوزوکی

آیفون های تصویری سوزوکی نیز بعد از گذشت چندین سال از ورود آیفون تصویری در ایران محبوبیت بالایی دارد که سیستم کاری آن شباهت زیادی به کوماکس و سیماران و آلدو دارد و از آیفون های کوماکس نیز جهت تعمیر آیفون خود می توانید استفاده نمایید ولی یک مطلب اختصاصی تر برای شما عزیزان آماده نموده ایم که با مطالعه آن خودتان خواهید توانست آیفون تصویری خود را تعمیر نمایید. در این مطلب تمامی قسمت های تشکیل دهنده آیفون تصویری سوزوکی را مورد بررسی قرار داده ایم و نحوه تعمیرات آن را برای شما عزیزان توضیح داده ایم.

آیفون تصویری تکنما

تعمیرات آیفون تصویری تکنما

آیفون های تصویری تکنما تنها آیفون تصویری با سیستم هفت سیمه و دیجیتال در ایران می باشد که دارای امکانات بسیار بالا در آیفون های تصویری می باشد ازین رو تصمیم گرفتیم عیب یابی تخصصی آیفون های تصویری تک نما را برای شما عزیزان آماده نماییم. در این مطلب تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری تکنما را برای شما عزیزان فراهم کرده ایم. تعمیرات تخصصی پنل ها و مانیتور داخلی واحد ها و تعمیرات در سیم کشی آیفون های تکنما.

آیفون سوزوکی

تعمیرات آیفون تصویری کالیوز

آیفون های تصویری کالیوز شباهت بسیار زیادی به آیفون های تصویری کوماکس و سوزوکی در ایران دارند ازین رو جهت تعمیر یک آیفون تصویری کالیوز می توانید از قسمت عیب یابی تصویری کوماکس استفاده نمایید.

آیفون تصویری تابا در نصب

تعمیرات آیفون تصویری تابا

آیفون های تصویری تابا بسیار متفاوت از کلیه آیفون های موجود در بازار ایران هستند و به همین دلیل تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری تابا بسیار پیچیده تر از آیفون های دیگر است و جهت تعمیرات باید تمامی تجهیزات مربوط به آن را فرا گرفته و روش تعمیر و قطعات جدید آن را بشناسیم

تعمیرات آیفون تصویری کوکوم

تعمیرات آیفون تصویری کنوی و کوکوم

آیفون های تصویری کنوی و کوکوم در ایران بسیار کم دیده می شود. ازین رو جهت تعمیرات آیفون های تصویری شرکت کنوی و کوکوم می توانید از تعمیرات آیفون های تصویری سوزوکی که شباهت بسیار زیادی به آیفون های تصویریسوزوکی دارد. مطالب تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری کوکوم به زودی در این سایت قرار خواهد گرفت.

درصد رضایت تعمیرات آیفون تصویری
تعمیرات

آیا می دانید با گذراندن دوره و کلاس آموزش نصب و تعمیرات تخصصی برد آیفون تصویری قادر خواهید بود. با تسلط کامل با سیستم آیفون تصویری آشنا شده و حتی تعمیرات آن را در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته انجام دهید؟ در عین حال آیفون تصویری یک سیستم ارتباطی مستقل است که برای مدیریت زنگ های ورودی ساختمان، استفاده می شود. دوره آموزشی آیفون تصویری این امکان را برای شخص فراهم می کند که با تمامی سیستم های آیفون های تصویری آشنا و مسلط شود و در پایان دوره تمامی این مهارت های نصب و تعمیرات را به صورت کاملا تخصصی انجام دهد.

تعمیرات آیفون تصویری
۰ +
تعداد پروژه ها
۰ %
رضایت مندی
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن