تعمیراتمطالب تعمیرات

مشکل سیاه و سفید شدن تصویر در آیفون تصویری

سیاه و سفید شدن تصویر در آیفون های تصویری رنگی ( مانند تابا الکتروپیک سیماران کوماکس تکنما ) بسیار زیاد اتفاق می افتد و آن هم بیشتر به دلیل نصب نا مناسب آیفون تصویری توسط افراد نا بلد صورت می گیرد. که برای رفع این مشکل می توان تعمیر آیفون تصویری را به فرد متخصص واگزار کرد.

سیاه و سفید شدن تصویر در آیفون تکنما

متاسفانه این حادثه بیشتر در آیفونهای تکنما به دلیل نصب نامناسب نصاب حاصل میشود چرا که در نصب آیفون تصویری تکنما به دلیل روشهای متعدد نصب و رعایت نکردن اصول پیچیده نصب توسط نصاب، انتقال تصویر و یا پخش تصویر به خوبی صورت نگرفته و باعث این امر میشود که با تغییرات کوچک توسط نصاب حرفه ای و با اضافه و یا کم کردن مقاومت ۷۵ اهم مشکل برطرف میشود.

سیاه و سفید شدن تصویر تکنما
تکنما

استفاده نکردن از پخش کننده تصویر در سیستم های هفت سیمه و در ساختمانهایی که از سیم کشی چند خطی استفاده می کنند بیشتر دچار سیاه و سفید شده تصویر می شوند که نحوه عیب یابی این سیستم آیفونها می تواند به شما در برطرف کردن مشکل کمک کند.

حتما بخوانید: عیب یابی آیفونهای تکنما

سیاه و سفید شدن تصویر در آیفون کوماکس سوزوکی آلدو سیماران تابا الکتروپیک کوکوم و …

سیاه و سفید شدن
سیاه وسفید شدن تصویر

۱: خرابی اسکرول:

در آیفونهای سوزوکی و کوماکس  به علت وجود ولوم تغییر رنگ و یا درصد رنگ این اتفاق می افتد. یا تنظیم نبودن تصویر ویا خرابی ولوم و یا اسکرول و پتانسیومتر دستگاه اتفاق می افتد. که توسط نصاب ماهر تعمیر میگردد.

روش های شستشوی اسکرول

تعمیرات سیاه و سفید شدن تصویر
خرابی در اسکرول

۲: مربوط به اتصالی در سیم های تصویر:

در برخی موارد اتصالی سیم های مربوط به تصویر باعث سیاه و سفید شدن تصویر در آیفون تصویری میگردد. که حتما باید توسط نصاب و با مولتی متر چک گردد.

۳: مربوط به خرابی بورد پنل:

بورد پنل قسمتی اصلی تصویر می باشد و در صورت خرابی بورد و یا تغذیه نشدن مناسب دوربین باعث ایجاد سیاه و سفید شدن تصویر آیفون تصویری می گردد.

حتما بخوانید : عیب یابی پنل آیفونهای تصویری با توضیحات کامل

گروه مهندسی سریر تصویر فعال در زمینه های نصب و تعمیرات آیفون تصویری می باشد و دوره های آموزشی آیفون تصویری زیر نظر اساتید مجرب در این گروه برگزار می گردد. این گروه حتی در زمینه های آنتن مرکزی ، ماهواره مرکزی و همچنین تعمیرات تابلو های روان نیز فعالیت مستمر دارد. خدمات اراِئه شده در تیم سریر تصویر به صورت زیر می باشد:

لطفا به مطلب ما امتیاز دهید!!
[Total: ۵ متوسط امتیاز کاربران ۴]

مصطفی میرزاده

اینجانب مصطفی میرزاده در حال حاضر کلیه پروژه های برقی نظیر آیفونهای تصویری- دوربینهای مدار بسته- آنتن های مرکزی ثابت و گردان- طراحی تابلو برق- تعمیرات و نگه داری موتورخانه- و کلیه امور برقی- را تحت مدیریت اینجانب بر عهده گرفته و اجرا مینمایم جهت هماهنگی و کارشناسی رایگان با ما تماس حاصل فرمایید... 02144240566 02165811571 09120610658

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

  1. سلام وقت بخیر
    از بابت راهنمای های شما تکر میکنم واقعا خیلی خیلی کارتون درسته ممنون از شما خدا خیرتون بده

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما