مطالب گوناگون آیفون تصویری

هزینه نصب و تعمیر آیفون تصویری در تهران چه قدر است؟


تنها برند آیفون های تصویری در سال ۱۳۸۰ به قبل آیفون تصویری کوماکس بود. این برند کره ای محبوب در اوایل ورود خود توانست بازار تهران و حتی ایران را تحت تاثیر قرار دهد به طوری که هزینه نصب آیفون تصویری و تعمیر آیفون تصویری در تهران و در آن زمان هزینه بسیار سرسام آوری بود چرا که بسیاری از فنی کاران کار با این آیفون را نمی دانستند چه برسد به تعمیرات آیفون تصویری!! بعدها شرکت های تولید کننده آیفون تصویری ایرانی پا در عرصه رقابت گذاشتند شرکت های نظیر آیفون تصویری تابا کوماکس ، سوزوکی ، آلدو وسیماران، این شرکت‌ها با تولید آیفون های تصویری مشابه با برند کره ای توانستند محصولات خود را به سراسر ایران عرضه کنند.

نصب آیفون تصویری
آیفون تصویری

ورود این شرکت ها سبب شد تا فن و هنر نصب آیفون تصویری و تعمیر در ایران رواج یابد و قیمت نصب و یا تعمیر آیفون تصویری در تهران و بعدها در ایران سرشکن شود.


هزینه متوسط نصب و تعمیرات آیفون تصویری در تهران


با اوضاع اقتصادی پیش آمده کنونی در بازار ایران بسیاری از مردم و هم میهنان عزیزمان نگران هزینه نصب و یا تعمیر آیفون تصویری خود و یا ساختمان مسکونی خود میباشند.

عوامل موثر در هزینه نصب و تعمیر آیفون های تصویری

ولی هزینه تعمیر یا نصب یک واحد آیفون را می توان به صورت تقریبی اعلام نمود.

گروه مهندسی سریر تصویر در نظر داشته که در سال ۱۳۹۹ افزایش هزینه ناچیزی را در نصب و یا تعمیر آیفون های تصویری لحاظ کند تا شاید با این حرکت رفاه حال هم وطنان عزیزمان را میسّر سازیم.

در صورت خرابی سیستم آیفون تصویری کلی ساختمان اعزام کارشناس به محل صورت گرفته و هزینه تعمیر یا نصب آیفون تصویری کلی بعد از کارشناسی سیستم اعلام خواهد شد.

در ضمن فروش برد تغذیه به هم وطنان از این زمان آزاد می باشد و در صورتی که خود شخص قادر به تعویض و یا تعمیر آیفون تصویری خود باشد می تواند برد را تهیه و نصب نماید.

در ضمن با ارسال نظرات ما را در ارائه خدمت مطلوب به شما عزیزان یاری نمایید.

گروه مهندسی سریر تصویر فعال در زمینه های نصب و تعمیرات آیفون تصویری می باشد و دوره های آموزشی آیفون تصویری زیر نظر اساتید مجرب در این گروه برگزار می گردد. تمامی تعمیرات آیفون تصویری در غرب تهران و تعمیرات آیفون تصویری در شرق تهران زیر نظر این گروه فعال می باشد. این گروه در زمینه های آنتن مرکزی ، ماهواره مرکزی ، تعمیرات آنتن مرکزی و همچنین تعمیرات تابلو های روان نیز فعالیت مستمر دارد.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان می توانید به آدرس اینترنتی sarirtasvir.ir و یا پیج اینستاگرام ما مراجعه فرمائید

لطفا به مطلب ما امتیاز دهید!!
[Total: ۱ متوسط امتیاز کاربران ۵]

مصطفی میرزاده

اینجانب مصطفی میرزاده در حال حاضر کلیه پروژه های برقی نظیر آیفونهای تصویری- دوربینهای مدار بسته- آنتن های مرکزی ثابت و گردان- طراحی تابلو برق- تعمیرات و نگه داری موتورخانه- و کلیه امور برقی- را تحت مدیریت اینجانب بر عهده گرفته و اجرا مینمایم جهت هماهنگی و کارشناسی رایگان با ما تماس حاصل فرمایید... 02144240566 02165811571 09120610658

نوشته های مشابه

‫۳ نظرها

دکمه بازگشت به بالا