دوره آموزش تخصصی آیفون تصویری

آیا می دانید با گذراندن دوره و کلاس آموزش نصب و تعمیرات تخصصی برد آیفون تصویری قادر خواهید بود تا با تسلط کامل تعمیرات آن را در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته انجام دهید؟ در این دوره تعمیرات تخصصی بردهای ال سی دی ، بردهای دوربین پنل و تمامی بردهای تخصصی smd آیفون تصویری آموزش داده می‌شود. دوره آموزشی آیفون تصویری این امکان را برای شخص فراهم می کند که با تمامی سیستم های آیفون های تصویری آشنا و مسلط شود و در پایان دوره تمامی این مهارت های نصب و تعمیرات را به صورت کاملا تخصصی انجام دهد. توجه داشته باشید که دوره آنلاین تعمیرات آیفون تصویری نیز به این مجموعه افزوده شده است.

دوره آنلاین آموزش تعمیر آیفون تصویری شروع شد!!

همانطور که قول داده بودیم دوره آنلاین آموزش تعمیر آیفون تصویری شروع شد. این دوره بسیار مناسب شهرستانی های عزیز می باشد که هزینه های اقامت در تهران را ندارند و یا وقت کافی برای سفر را نخواهند داشت. در این دوره آنلاین تمامی قطعات الکترونیکی به صورت کاملا حرفه ای آموزش داده میشود . بسیار درک عالی در این دوره خواهید داشت و تمام قطعات و روش های تست را آموزش خواهید دید.

تعمیرات آیفون تصویری
تعمیرات برد در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری

دوره آموزشی نصب آیفون تصویری

در صورتی که با نصب و تعمیرات برد آیفون تصویری آشنا نیستید برای نصب و تعمیرات آیفون تصویری تجربه سختی خواهید داشت. ازین رو در این دوره آموزشی برد آیفون تصویری خواهید توانست با تمامی برندهای آیفون تصویری آشنا شده و نحوه نصب کامل و تعمیرات تخصصی آنها را آموزش ببینید. آیفون های تصویری و نصب تخصصی در این دوره در هر ساختمان مسکونی متفاوت خواهد بود چراکه هر ساختمان از یک نوع سیم کشی و موقیت برخوردار است. اما ما در این دوره آموزشی نصب آیفون های تصویری نحوه نصب در تمامی ساختمان ها با سیم کشی های متفاوت را به شما آموزش خواهیم داد.

در دوره آموزش آیفون تصویری و دوره آموزشی نصب آیفون تصویری ما خواهیم آموخت که تمامی روش های نصب چه تفاوتی با یکدیگر دارند و آیا میتوان برندهای متفاوت را با یکدیگر نصب نمود . اگر بله چطور؟ با طراحی پیچیده و اجزای بی شماری که آیفون تصویری دارد ، روند نصب یا تعمیر آیفون تصویری می تواند کمی با دلهره همراه باشد. با این وجود ، پیروی از یک روش شناختی می تواند کار را آسان تر کند.

 1. دوره تئوری آموزش تعمیرات آیفون تصویری
 2. دوره عملی آموزش تعمیرات آیفون تصویری

دوره تئوری آموزش نصب آیفون تصویری

دوره آموزشی تعمیرات آیفون تصویری در گروه مهندسی سریر تصویر در ابتدا به صورت تئوری و در چند جلسه برگزار می شود . در این دوره شما با تمامی مراحل نصب و تعمیرات و سیم کشی آیفون های تصویری آشنا خواهید شد . پس از گذراندن دوره عملی تمامی این مراحل آموزشی برای شما کاملا ساده خواهد شد.

آشنایی با دوره آموزشی آیفون تصویری
آشنایی با دوره آموزشی آیفون تصویری

دوره تئوری نیز توسط کارشناسان فنی اموزش داده میشود و حتی تمامی قطعات الکترونیکی و نحوه عملکرد آنها نیز به صورت تئوری آموزش داده می شود. برد های موجود در مدارات الکترونیکی پنل و مانیتورهای داخلی انواع متعددی می باشد که تمامی این بردها از نوع مرقوب و نامرغوب آن به صورت کامل آموزش داده می شود.

بردهای الکترونیکی در تمامی دوره های مشابه در شرکت های رقیب آموزش داده نمیشود ولی دوره آموزشی در این گروه حتی تمامی بردها به صورت کاملا تخصصی آموزش داده می شود . نحوه تعمیرات نیز با تمامی تجهیزات کارگاهی و تجهیزات تعمیراتی به صورت تخصصی آموزش داده میشود.

دوره عملی آموزش نصب آیفون تصویری

علاوه بر دوره تئوری که در بالا به آن ذکر شد و با گذراندن این دوره شما  شروع به آموزش در دوره عملی خواهید کرد . در این دوره تمامی مراحل آموزش به صورت کاملا تخصصی و عملی انجام می گردد. توجه داشته باشید که تعمیرات انجام شده در دوره عملی به صورت کاملا واقعی و آیفون های تصویری مشتری در اختیار کار آموز قرار می گیرد تا تعمیرات مورد نیاز را زیر نظر کارشناسان شرکت انجام دهد . با تمامی مشکلات به وجود آمده در تعمیرات همراه گردد.

آموزش تعمیرات آیفون تصویری در شرکت
آموزش تعمیرات آیفون تصویری

تعویض تمامی آی سی های الکترونیکی و کار با دستگاه هویه و هیترها را در این دوره به صورت تخصصی انجام خواهید داد. تعمیرات مربوط به بردهای ال سی دی و لامپ تصویر و نحوه تنظیمات نیز در این دوره گنجانده شده است.

دوره تخصصی تعمیرات آیفون تصویری

تفاوت دوره تعمیرات و نصب آیفون تصویری

با توجه به وجود برند های مختلف آیفون تصویری در بازار و تفاوت های هر چند ظاهری در آن ها، اما مراحل نصب هر نوع دارای شباهت های بسیاری بوده و اغلب از یک مجموعه روش ها پیروی می کنند. در آموزش تعمیرات آیفون تصویری ابتدا برای نصب درست آیفون تصویری باید به نقشه ارائه شده از سوی سازنده مراجعه شود تا ترکیب اتصال صحیح سیم ها و کابل ها مشخص گردد.

آشنایی با دوره آموزشی آیفون
آشنایی با دوره آموزشی آیفون تصویری

روش های کابل کشی در دوره آموزش تعمیرات

یکی از رایج ترین روش های کابل کشی که در دوره آموزشی آیفون تصویری و آموزش تعمیرات آیفون تصویری آموزش داده می شود در بسیاری از ساختمان های مسکونی و تجاری به کابل کشی لوپ موسوم است. در این سبک تمامی اتصالات از طریق ۴ سیم جدای از هم برقرار می شود. معمولا در هر دستگاه ۴ رشته سیم به رنگ های قرمز، آبی، سفید و زرد وجود دارد. هر یک از آن ها وظیفه خاصی را در مجموعه عملکرد های آیفون تصویری بر عهده دارند. سیم قرمز برای انتقال صدا، سیم سفید برای انتقال تصویر و سیم های آبی و زرد ویژه جریان برق است.

در دوره آموزشی آیفون تصویری و آموزش تعمیرات آیفون تصویری خواهید دید که هر یک از سیم ها وظیفه ای دارند .بدیهی است که نیاز دارید تا کابل را از دوربین خارج و به مانیتور داخل ساختمان متصل کنید. قدم بارز دیگر در نصب اتصال سیم ها به دوربین ها است. شما می توانید این کار را با پیروی از دفترچه راهنمای موجود در اکثر دوربین ها انجام دهید.

سطح دوره آموزش نصب و تعمیرات آیفون تصویری

دوره های آموزشی خاصی برای آشنایی فراگیران و علاقمندان تدوین شده است که از سطح مبتدی تا حرفه ای برگزار می گردد. دوره هایی مانند آموزش نصب آیفون تصویری، آموزش تعمیرات آیفون تصویری، دوره تخصصی آیفون تصویری به صورت نیمه خصوصی یک یا دو نفره تشکیل خواهد شد. برای یادگیری حرفه ای فراگیران آن ها به همراه متخصصان این حوزه برای نصب در محل اجرای پروژه ها حاضر شده و به صورت عملی و واقعی با روش های نصب و راه اندازی آیفون تصویری مواجه خواهند شد.

قبل از خرید حتما به آموزش های ارائه شده در دوره آموزشی آیفون تصویری و آموزش تعمیرات آیفون تصویری کاربران باید اطمینان حاصل کنند که سر فصل ها بر مبنای دیجیتالی است. بسیار مهم است که یک آیفون تصویری دیجیتالی باشد تا بتواند با سیستم های کنترل دسترس و سیستم های اتوماسیون خانگی ادغام شود. مهمترین ویژگی آیفون تصویری دیجیتال فشرده سازی تصاویر تصویری و صوتی است. چنین دستگاه هایی برای کارکرد آسان، تصاویر را به حداقل طول پهنای باند فشرده می کنند. ویژگی ها و کارکردها باید در اولویت قرار گیرند.

دوره آموزشی آیفون تصویری
آشنایی با دوره آموزشی آیفون تصویری

این دستگاه ها باید با مواد مقاوم ساخته شود تا در برابر شرایط شدید آب و هوایی و سطح خاصی از خراب کاری ها تاب داشته باشد. مقاومت کند. دامنه دید دوربین یکی دیگر از ویژگی هایی است که می توانید هنگام خرید آیفون تصویری به دنبال آن باشید. هرچه دوربین از عرض نظارت بیشتری برخوردار باشد ، محدوده وسیعتری را پوشش خواهد داد.

آیا قطعات یک آیفون تصویری را می شناسید؟

در کلاس آموزشی آیفون تصویری خواهید دید که یک آیفون تصویری معمولا از ماژول های پنل ورودی، مانیتور، منبع تغذیه، سیستم دربازکن و مجموعه ای از کابل ها تشکیل می شود.

 • الف) پنل درب ورودی معمولا در دو نوع زنگ دار و کد دار تولید می شود و دروبین در داخل پنل کار گذاشته شده است. دوربین ها بر اساس مکانیزم به کار رفته در آن زوایای مختلفی را پوشش می دهند. اغلب برای حفظ پنل ورودی از تاثیرات بیرونی و آب و هوایی مانند باران، آن را در داخل قابی قرار می دهند. در ضمن در برخی از مدلها با تعبیه یک لامپ، روشنایی لازم برای دید بهتر در شب را فراهم نموده اند.
 • ب) اندازه صفحه نمایش آیفون تصویری بسته به نوع و برند متفاوت است که ممکن است از ۴ تا ۱۰ اینچ باشد.
 • پ) منبع تغذیه در دوره آموزشی آیفون تصویری و آموزش تعمیرات آیفون تصویری به خوبی مورد بحث قرار گرفته و میبینید جهت تامین کردن توان مصرفی لازم کل دستگاه به کار می رود.
 • ت) سیستم درب بازکن همان مکانیزم قفل است که به دو صورت زنجیر دار و بدون زنجیر ارائه می شود.
 • ث) مجموعه کابل های آیفون تصویری ارتباط بین اجزا سیستم را فراهم می کنند. نوع کابل ها در عملکرد سیستم موثر است. به عنوان مثال اگر از کابل های پوشش دار با فویل استفاده کنید، این کابل قطعا دارای ضریب نفوذ ناپذیری بالایی در برابر نویز نسبت به بقیه کابل ها برخوردار است.

کلاس خصوصی آموزش تعمیرات آیفون تصویری

در حال حاضر تعمیرات آیفون تصویری در بسیاری از موسسات و تعمیرگاه های مجاز صورت می پذیرد. لیکن در موسسه ما دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری نیز به صورت کلاس های خصوصی دو یا سه نفره به صورت تئوری و عملی در جهت تربیت نیروهای متخصص و حرفه ای ارائه می گردد. برند های آیفون تصویری موجود در بازار به علت تنوع و کیفیت دارای پنل ها و مانیتور های گوناگونی بوده و به همین دلیل هر یک در بخش تعمیرات دارای تفاوت هایی نسبت به یکدیگر خواهند بود. تعدادی از برندهای موجود در بازار به غیر از عرضه آیفون با کارکرد عادی (نمایش تصویری در مانیتور) قابلیت ضبط و ذخیره تصویر و فیلم را نیز ارائه می دهند.

 آیفون تصویری
آشنایی با دوره آموزشی آیفون تصویری

مشکلات رایج در آیفون تصویری

حال در اینجا به برخی از مشکلات رایج در آیفون تصویری که ممکن است باعث خرابی آن و نیاز به دوره تخصصی تعمیرات آیفون تصویری باشد پرداخته می شود:
⦁ تصویر دستگاه قطع شده است.
⦁ تصویر مخدوش است.
⦁ صدای زنگ غیر فعال شده است.
⦁ انتقال صوت از پنل انجام نمی شود.
⦁ بخش درب بازکن کار نمی کند.
⦁ صدای پنل آیفون تصویری قطع شده است
⦁ صدای زنگ پیوسته می اید و قطع نمی شود.

اغلب دستگاه های آیفون تصویری دارای گارانتی بوده و برای تعمیرات آیفون تصویری شامل شرایط آن می شوند. با توجه به اینکه در دوره آموزشی آیفون تصویری و آموزش تعمیرات آیفون تصویری به شما خواهند گفت که تعدادی برد الکترونیکی از جمله برد تغذیه آیفون تصویری، برد صدا، برد تصویر، کیبورد، برد اصلی پنل ، برد صدا ، برد دوربین ، دیکودر ها و پخش کننده های تصویر وجود دارد، با خرابی هر یک از آن ها و در بدترین حالت غیر قابل تعمیر بودن آن ها هزینه زیادی بابت تعویض با یک قطعه نو بر مشتری تحمیل خواهد شد. البته گاهی ممکن است به علت رو کار بودن سیم کشی و یا عدم کیفیت مناسب کابل ها سیستم دچار قطعی هایی گردد. دراین حالت با توجه به نیاز تعویض شدن سیم ها مشتری باید مجددا هزینه نماید.

دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری

از آنجایی که اکنون در بسیاری از منازل و ادارت یک آیفون تصویری با هر برندی برای باز کردن درب نصب شده است، بخاطر ضریب امنیت بالا نسبت به آیفون های غیر تصویری می باشند جایگاه خود را در میان مردم و متخصصان این حوزه به خوبی باز کرده است. به همین دلیل به خاطر استفاده گسترده مراجعه افراد برای تعمیر این سری از دستگاه ها روز افزون است. در عین حال افراد متخصص این حوزه نیز می بایست هر از چند گاهی اطلاعات خود را با مراجعه به وب سایت ها و یا شرکت در دوره آموزشی آیفون تصویری و آموزش تعمیرات آیفون تصویری و دوره تخصصی تعمیرات آیفون تصویری افزایش دهند.

 آشنایی آموزشی آیفون تصویری
آشنایی با دوره آموزشی آیفون تصویری

یکی از دوره هایی که در موسسه ما برگزار می شود همانا دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری است که هدف از آن آشنایی تئوری و عملی با تعمیرات آیفون تصویری و همراه شدن با یک متخصص برای اجرای عملی پروژه های مختلف در جهت آموزش هر چه بهتر و کسب تجربه می باشد.

این دوره و دوره آموزشی آیفون تصویری و آموزش تعمیرات آیفون تصویری به صورت جامع برگزار می شود و در آن با معرفی برند های مختلف در ابتدا با اجزا آیفون تصویری و وظیفه هر کدام آشنا شده و سپس به طور جداگانه با نحوه عیب یابی، تعمیر و راه اندازی و نصب آن ها آشنا خواهید شد.

بر اساس آخرین استاندارد های آموزشی و فنی و حرفه ای تمامی دوره های دوره آموزشی آیفون تصویری و آموزش تعمیرات آیفون تصویری و دوره تخصصی تعمیرات آیفون تصویری قابل ارائه در این مرکز به صورت کاملا حرفه ای و با حضور اساتید با سابقه و صاحب نظر در این حوزه برگزار خواهد شد.

سرفصل ها دوره آموزش تعمیرات آیفون

هر یک از دوره ها دارای یک سرفصل و شناسنامه معتبر و استاندارد است. ازجمه سرفصل های دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری به شرح زیر است:

 1. ⦁ آشنایی با تاریخچه و مکانیزم آیفون تصویری
 2. ⦁ آشنایی با اجزا
 3. ⦁ تفاوت های برند های مختلف و آیفون رنگی و سیاه و سفید
 4. ⦁ عیب یابی، شناسایی و تعمیر قطعات
 5. ⦁ آشنایی با ماژول های مختلف آیفون تصویری
 6. ⦁ آشنایی با تعمیر تخصصی هر یک از قطعات
 7. ⦁ آشنایی با قسمت نرم افزاری دستگاه
 آشنایی با دوره آموزشی آیفون تصویری
آشنایی با دوره آموزشی آیفون تصویری

برندهای آموزش داده شده در دوره تعمیرات

دوره آموزش تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری از نوع برند نیز متفاوت می باشد و در این دوره تمامی برند های آیفون تصویری اعم از کوماکس که مادر اکثر آیفون های تصویری جهت آموزش می باشد به برندهای سیماران سوزوکی آلدو الکتروپیک کوکوم کالیوز تابا تکنما و … می باشد. حال این برندها از نظر کارکرد یا با هم متفاوت میباشند و یا نیاز به تغییراتی جهت استفاده با یکدیگر هستند که در این آموزش تمامی برندها و نحوه عملکرد آنها و تبدیل سیستمها به یکدیگر و استفاده آنها با یکدیگر را آموزش خواهیم داد. اما آموزش تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری به چند دسته کلی تقسیم بندی میشود.

آموزش تعمیرات پنل آیفون تصویری

دوره آموزشی تعمیرات آیفون تصویری که شما در گروه مهندسی سریر تصویر خواهید گذراند مربوط به تمامی این دوره ها خواهد بود و تعمیرات تخصصی پنل آیفون های تصویری تکنما سوزوکی آلدو سیماران تابا الکتروپیک و … در این دوره آموزش داده میشود.

پنل های آیفون تصویری در واقع قلب اصلی هر آیفون تصویری می باشد و دانستن عملکرد کلی پنل های آیفون تصویری در آموزش تعمیرات آیفون تصویری بسیار موثر خواهد بود. در این دوره آموزشی تعمیرات تخصصی بردهای پنل از تکنما تا کوماکس را به صورت کاملا تخصصی خواهید گذراند و تعمیرات مربوط به برد دوربین پنل نیز قسمت مهمی از تعمیرات می باشد.

هدف اصلی آموزش تعمیرات برد پنل آیفون تصویری شناختن تمامی مراحل کار یک آیفون تصویری می باشد و آیفون های تصویری در برد اصلی خود دارای قسمتهای متعددی مانند برد آمپلی فایر و برد میکروفون و .. می باشند که حتی نحوه عملکرد و تعمیرات تخصصی توسط دستگاه های هیتر نیز به صورت اختصاصی آموزش داده میشود.

دوره آموزش تخصصی بردهای آیفون تصویری

معمولا بعد از دوره های آشنایی علمی و عملی یعنی دوره تخصصی تعمیرات آیفون تصویری با مفاهیم اولیه آیفون تصویری بسیاری از فراگیران این حوزه برای جذب در بازار کار و کسب در آمد بالا برای حضور در دوره های تخصصی و فنی تر ابراز علاقه می کنند. موسسه ما برای جلب رضایت این افراد اقدام به برگزاری دوره آموزش تخصصی بردهای آیفون تصویری در بالاترین سطوح فنی و زیر نظر اساتید با تجربه می نماید.

اغلب از بزرگترین رسته های تعمیراتی، عملیات مربوط به تعمیر انواع برد های الکترونیکی آیفون از جمله برد تغذیه، برد صدا، برد تصویر، و کیبورد می باشد. بعد از پایان دوره فراگیران قادر خواهند بود وارد بازار کار شده و با توجه به کسب تجربه می توانند تعمیرات تخصصی برد های آیفون تصویری را تا سطح ردیابی، رفع عیب و استفاده مجدد برد الکترونیکی در دستگاه انجام دهند. یکی از مهم ترین برد های یک سیستم آیفون برد تغذیه آن است. این برد به علت حساسیت عملکرد و حیاتی بودن وجود آن در سیستم نیاز به دقت بیشتری برای تعمیر دارد. به همین دلیل تمامی کارشناسان و تعمیر کاران این برد ها می بایست اطلاعات خود را بروز نمایند.

با دقت نظر و ردیابی ایراد وارد شده بر برد تغذیه قابل تعمیر بودن آن به خوبی مشخص خواهد شد. به همین دلیل گاهی به علت عدم قابلیت تعمیر این گونه بردهای الکترونیکی و حساس نیاز به تعویض کامل آن خواهد بود. البته در اغلب اوقات ممکن است با تعویض یک قطعه کوچک این برد تعمیر شده و آماده بازگشت به مجموعه می گردد. از سوی کارشناسان و متخصصان این حوزه موکدا توصیه می شود که بدون گذراندن آموزشهای لازم هرگز شخصا اقدام به تعمیر بردهای حساس آیفون نکنید. زیرا به علت حساسیت آین بردها و خصوصا برد تغذیه که با برق سیستم در ارتباط است ممکن است خسارات جبران ناپذیری به دستگاه وارد گردد. با توجه به وجود انواع قطعات و بردهای الکترونیکی در آیفون تصویری بروز اشکال در هر یک از آن ها نیز دلایل متعددی می تواند داشته باشد.

به دنبال برگزاری دوره آموزش تخصصی بردهای آیفون تصویری به مانند دیگر کلاس ها سرفصل آن نیز در پی می آید:
⦁ آشنایی با انواع بردها
⦁ آشنایی با عملکرد بردها
⦁ آشنایی با تعمیرات برد های داخلی شامل برد تغذیه، برد صدا، برد تصویر، و کی بورد
⦁ آشنایی با تعمیرات برد های خارجی شامل برد اصلی پنل، برد صدا، برد دوربین ، دیکودر ها و پخش کننده های تصویر

 آشنایی آیفون تصویری
آشنایی با دوره آموزشی آیفون تصویری

دوره سیم کشی آیفون تصویری

همان طور که در ابتدای این گفتار بیان شد آیفون تصویری دارای ۴ رنگ سیم است، قرمز، آبی ( مشکی)، زرد و سفید. در سیم کشی آیفون تصویری خود دستگاه دارای ۵ ورودی و ۴ خروجی است. ترتیب اتصال آن ها عبات است از:

رنگ سیمشماره جایگاه
زرد۱
قرمز۲
آبی۳
سفید۴
اتصال کوتاه۵

بعد از متصل کردن سیم ها به جایگاه صحیح دستگاه می بایست پانل تغذیه جهت راه اندازی سیستم نصب گردد. تمامی توان لازم برای تامین برق آیفون تصویری به وسیله ترانسی با ولتاژ ۱۲ تا ۲۴ ولت برقرار می گردد.
در دوره های دوره تخصصی تعمیرات آیفون تصویری و دوره سیم کشی آیفون تصویری شیوه های اتصال سیم های ترانس را به دستگاه آیفون کاملا شرح داده و ارتباط بین ترمینال ها و قفل و درب بازکن را بیان می کنند. همچنین نحوه رصد عیب ها و شناسایی آن ها و رفع عیوب را توضیح می دهند.

دوره آموزشی آیفون تصویری
آشنایی با دوره آموزشی آیفون تصویری

آیا تاکنون به وضعیت سوت کشیدن آیفون تصویری برخورده اید؟ و آیا دلایل آن را می دانید؟ برای پاسخ به این سوالات باید دلایلی که باعث چنین مشکلی می شود بررسی کرد. از جمله:
⦁ یکی از مهمترین دلایل سوت کشیدن آیفون نزدیکی بیش از حد بلندگو و میکروفون است.
⦁ وجود خرابی در میکروفون
⦁ خراب شدن برد صوتی
⦁ وجود خرابی در کابل کشی و یا اتصالی در سیم ها

پیش نیاز های دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری

شاید این سوال در ذهن بسیاری از افراد به وجود آید که پیش نیازهای تخصصی جهت دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری چه دروسی می باشد که در جواب این سوال باید گفت که این دوره آموزشی از صفر تا صد تعمیرات و نصب آیفون های تصویری خواهد بود و علاوه بر آن نیز پیش نیاز های برقی و شناختن تمامی قطعات الکترونیکی به صورت کاملا تخصصی آموزش داده خواهد شد. یعنی شخص مراجعه کننده در صورتی که تا کنون هیچ یک از دوره های برقی را نگذرانده باشد نیز می تواند در این دوره آموزشی شرکت کند. هرچند که داشتن مهارتهایی از قبل روند آموزش را بهتر و سریعتر خواهد کرد.

نکاتی راجع به دوره آموزشی آیفون تصویری

سخن آخر : آیفون تصویری (به عنوان رویت ویدیویی از درب ورودی یا رابط تصویری نیز شناخته می شود) یک سیستم دریافت تصویر در داخل ساختمان است که برای مدیریت تماس های برقرار شده در ورودی ساختمان (مجتمع مسکونی ، محل کار و غیره) استفاده می شود که دسترسی به آن کنترل می شود یا به دیگر سخن کنترل ارتباطات سمعی و بصری بین داخل و خارج. حال در این دوره آموزش تمامی موارد ذکر شده قابل نصب و تعمیر برای شما خواهند بود.

در این دوره تئوری و عملی شما صفر تا صد نصب و تعمیرات آیفون های تصویری را خواهید آموخت و تا زمانی که به تخصص و اعتماد به نفس کامل نرسیده باشید میتوانید با کارشناسان ما برای کسب اطلاعات و کمک در حین کار صحبت نمایید . از کارشناسی تخصصی آنها بهره گرفته و پروژه خود را با موفقیت پشت سر بگذارید.

‫۵۹ دیدگاه ها

 1. سلام
  درصورت فراهم شدن آموزش غیر حضوری به من اطلاع بدید ممنون از مطالب خوب ومفیدتون
  شماره موبایل بنده
  ۰۹۱۳۱۵۹۷**

 2. سلام من یک دستگاه آیفون تصویری کوماکس سیاه و سفید دارم امکان رنگی کردن و رو میفرمایید؟ قطعات مورد نظر رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ تشکر

   1. سلام دوست عزیز، من یه آبفون تصویری آلدو برام اومده، قسمت ورودی برق روی مین برد یه آیسی سوخته، چطور میتونم پیداش کنم، شما شماتیکش یا عکس از بردش ندارین؟

 3. باسلام . لطفا بسته آموزش غیرحضوری تعمیرات آیفون تصویری را نیز تدارک دیده و آماده کنید تا در این شرایط کرونا ما شهرستانی ها بتوانیم از آموزش های شما استفاده کنیم

 4. سلام
  آیاآموزش غیر حضوری هم دارید ؟
  بنده حاظرم در کلاسهای غیر حضوری تعمیرات ایفون شرکت کنم
  ۸*۸۰۹۱۷۳۳۲۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما