مطالب گوناگون آیفون تصویری

آزمون آنلاین نصب و تعمیر آیفون تصویری

از دوره های آموزش تعمیر آیفون تصویری که بگذریم ، به دوره های آنلاین میرسیم! همونطور که قولش رو داده بودیم آموزش یا دوره آنلاین تعمیر آیفون تصویری شروع شد!!! حالا حتما براتون سوال پیش اومده که آموزش تعمیرات آیفون تصویری رو مگه آنلاین هم میشه یاد گرفت؟

جواب این سوال رو پایینتر براتون گذاشتم اما قبلش بیاید توی آزمون تعمیر آیفون تصویری شرکت کنید که به صورت آنلاین طراحی شده و قبل از شرکت در دوره آموزشی آنلاین خودتون رو محک بزنید. اگر تمام سوالات رو درست جواب دادید من مطمعن میشم الان تعمیرکار آیفون هستید و اگر نتونستید نیاز به کمک دارید. 

سوالات مربوط به آموزش آنلاین تعمیر آیفون تصویری

خوب میدونم که الان ذهنتون پر از سوال هست و میخواید قبل از دوره به تمام این سوالات برسید. هرچند که با تماس با مجموعه سریر تصویر میتونید تمام سوالات خودتون رو از مجموعه بپرسید. اما بهتره تا اینجا به چند تا از سوالات شما راجع به آموزش آنلاین تعمیر آیفون تصویری پاسخ بدیم.

تعمیرات آیفون تصویری رو میشه آنلاین یاد گرفت؟

جواب سوالتون رو تنها با گذاشتن چند کلیپ از نحوه آموزش تعمیرات آیفون میدم. خوب گوشی همراه شما میشه تخته وایت برد شما و سوالاتتون رو میتونید همزمان با تدریس بپرسید.

حتما سوال پیش اومده که

بعد دوره آنلاین تعمیر آیفون مارو ساپورت میکنید؟

اصلا قبل دوره چیه شما همین الان به گروه واتس آپ ما وارد شو و سوالات تعمیرتو بپرس…

این رو هم یادآور بشم که هفته آخر این آموزش ما تعمیرات رو با دوربین براتون انجام میدیم حتی تعمیرات برد تصویر و ..

.

چالشی با نام آزمون آنلاین

چقدر به نصب و تعمیر آیفون تصویری علاقه دارید؟

آیا تا به حال آزمون یا تست تعمیر و نصب آیفون تصویری داده اید؟

آیا تا به حال در دوره آموزش تعمیر آیفون تصویری شرکت کرده اید؟

فکر میکنید در این زمینه حرفه ای هستید؟

خوب وقتش رسیده تا اطلاعات خودتون رو به چالش بکشید و در آزمون یا تستی که توسط متخصصین سریر تصویر طراحی شده شرکت کنید…

این رو هم بگم که هر سوالی رو که درست پاسخ بدید ده هزار تومان تخفیف دوره میگیرید. یعنی پاسخ به تمام سوالات دارای تخفیف ۲۷۰ تومانی است. این رو هم یادآور بشم که نتیجه تست در صورت درخواست شما  براتون ارسال میشه، اما در سیستم ما ضبط میشه تا زمانی که ثبت نام شما تمام بشه تخفیف رو اعمال میکنیم. (در صورت درخواست نتیجه تست میتونید در قسمت کارشناسی آنلاین در پایین صفحه سمت راست عبارت نتیجه درخواست رو تایپ کنید تا ظرف چند ساعت براتون ارسال بشه) پس سعی کنید شماره تماس و مشخصات خودتون رو دقیق وارد کنید تا از دریافت هدیه عاجز نباشید.

حالا وقتش رسیده تا نفسی عمیق بکشید و شروع کنید.

آزمون آنلاین تعمیرات آیفون تصویری

لطفا به مطلب ما امتیاز دهید!!
[Total: ۵۵ متوسط امتیاز کاربران ۴.۳]

مصطفی میرزاده

مصطفی میرزاده مدیریت مجموعه سریر تصویر می باشد. تخصص ایشان در زمینه های برقی و سئو سایت است. 8 سال فعالیت در برج میلاد تهران - 2 سال فعالیت در دانشگاه تربیت مدرس و 5 سال مدرسی بردهای الکترونیکی در سوابق ایشان ضبط گردیده است. تخصص هایی همچون طراحی مدارات فرمان - طراحی مدارات الکترونیکی - سئو حرفه ای سایت ، تا به امروز در رزومه ایشان ثبت گردیده است. پیشرفت در کار و حرفه و انتقال دانش خود به دیگران از خصوصیات بارز ایشان است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما