تعمیر آیفون تصویری در گرگان

شرکت سریر تصویر جزء بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه ها در زمینه نصب و تعمیر آیفون های تصویری ، آنتن و ماهواره مرکزی در تهران می باشد. این مجموعه در نظر دارد به منظور توسعه خدمات رسانی به مشتریان عزیز خود دامنه فعالیت خود را گسترش داده تا بتواند در شهرستان ها نیز خدمات رسانی کند. برهمین اساس از بین کارآموزان و تعمیرکاران خود که توانسته اند دوره های تخصصی را با موفقیت سپری کنند و صلاحیت لازم را داشته باشند را به عنوان نماینده خود در شهرستان های مختلف به مشتریان گرامی معرفی می نماید. در همین راستا نمایندگی شرکت سریر تصویر در زمینه نصب و تعمیرات آیفون تصویری در شهرستان گرگان فعال بوده و به خدمات رسانی می پردازد.

خدمات رسانی جهت تعمیر آیفون تصویری در گرگان زیر نظر دفتر مرکزی تهران واقع در ستارخان بوده و تمامی تعمیرکاران حضوریافته در نمایندگی گرگان توانسته اند صلاحیت و تخصص لازم را جهت اجرا پروژه ، تعمیر و نگهداری را کسب نمایند. روند خدمات رسانی در تعمیرات آیفون تصویری در شهرستان گرگان به صورت زیر می باشد.

  1. ثبت آدرس در دفتر مرکزی
  2. ارجاع به نمایندگی مشخص در مناطق شهرگرگان
  3. بررسی نوع خرابی آیفون تصویری و ارسال اجناس در صورت نیاز به گرگان
  4. ارجاع تعمیرکار آیفون تصویری در گرگان
  5. ثبت خرابی آیفون تصویری در سیستم مرکزی تهران جهت خدمات پس از تعمیر یا گارانتی

تعمیرات آیفون همراه با گارانتی در گرگان

کلیه تعمیراتی که در شهر گرگان توسط متخصصین ما انجام می گردد همراه با گارانتی بوده و تعویض برد ملزم به داشتن گارانتی می باشد. و هدف از گارانتی ، اطمینان خاطر بخشیدن به مشتری به منظور تخصصی بودن تعمیرات می باشد.

گارانتی در تعمیرات آیفون تصویری در شهر گرگان نیازمند برخوردار بودن تخصص بالا در زمینه تعمیرات می باشد. چرا که عدم مهارت لازم مانع انجام تعمیرات به صورت تخصصی خواهد بود و به طبع آن گارانتی کردن تعمیرات برای هیچ شرکتی مقدور نبوده و در صورت اجرا بسیار هزینه بردار خواهد بود.

هزینه تعمیرات آیفون تصویری در شهر گرگان

هزینه اجرا پروژه و تعمیرات در پایتخت و شهرستان ها متفاوت می باشد. تمامی استان ها از جمله مازندران از اتحادیه و صنف در زمینه نصب و تعمیرات آیفون برخوردار است. بر همین اساس شرکت سریر تصویر همواره سعی کرده است. تا هزینه تعمیرات در هر شهر را برعهده اتحادیه و صنف فعال در آن شهر بگذارد تا از طریق اتحادیه هزینه تعمیرات برآورده شود.

هزینه ارسال اجناس برای تعمیر آیفون تصویری در گرگان از شهر تهران و دفترمرکزی سریر تصویر برعهده خود شرکت خواهد بود. و هیچ هزینه ای برای شخص نخواهد داشت. کلیه برد های آیفون تصویری از برد صدا تا تصویر در شرکت سریر تصویر تعمیر خواهد شد. و این مجموعه هزینه تعویض برد (صدا و تصویر) را بر گردن اشخاص نخواهد انداخت . چون مجموعه سریر تصویر بر این باور است که

اگر تعمیرات آیفون تصویری یک دانش تخصصی در الکترونیک است که بیشتر تعمیرکاران از آن محرومند ، پس چرا تعویض برد آیفون تصویری را تعمیرات میدانند؟؟!!

گروه مهندسی سریر تصویر فعال در زمینه نصب و تعمیرات آیفون تصویری، نصب و تعمیرات آنتن مرکزی ، تابلوهای روان ، فروش انواع مانیتورها و پنل آیفون تصویری مانند سوزوکی ، تکنما ، نماوا و… آماده ارائه اطلاعات به هموطنان عزیز می باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، خرید و دریافت مشاوره رایگان به آدرس اینترنتی sarirtasvir.ir و یا پیج اینستاگرام ما مراجعه فرمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
تماس با ما