تابا

نصب آیفون تصویری تابا

در این مقاله قصد داریم در رابطه نصب آیفون تصویری تابا با شما عزیزان صحبت کنیم. آیفون های تصویری تابا یکی از قدیمی ترین و اولین آیفون های تولید شده در ایرانمی هستند.

شرکت تولید کننده آیفون های تصویری تابا جهت خصوصی سازی مدل آیفون های خود ترتیب سیم بندی و سیم کشی مدل آیفون را تعبیه نمود تا این آیفون تصویری قابل نصب با مدلهای دیگر آیفون تصویری مانند کوماکس و سوزوکی و آلدو نباشد.

حتما بخوانید: تعمیرات تخصصی بردهای تغذیه

نمونه ای از تولیدات جدید این شرکت را با ظاهری کاملا جذاب را مشاهده نمایید.

این شرکت تولیدات خود را با سیم کشی مجزا ولی استفاده از همان سیستم تولید نمود.

ترتیب سیم بندی و نصب آیفون

  1. سیم قهوه ای مربوط به تصویر آیفون
  2. سیم قرمز مربوط به مثبت سیستم
  3. سیم نارنجی مربوط به منفی سیستم
  4. سیم زرد مربوط به رفت و برگشت صدا

نحوه نصب آیفون تصویری تابا در ساختمان یک واحدی را مشاهده می کنید.

نصب آیفون تصویری تابا یک واحدی
نصب تابا یک واحدی

نصب آیفون تصویری تابا در ساختمان های چند واحدی به صورت زیر می باشد.

مدار نصب آیفون تصویری تابا
مدار نصب تابا

در نصب مدل های جدید آیفون تصویری شرکت تابا برق پنل به صورت AC 12 ولت به پنل وصل می شود و در داخل پنل برق ۱۲ ولت تبدیل به برق DC می گردد و این کار سبب شده تا در جهت نصب پنل ها نصابان اشتباهی انجام ندهند.

دو سیم D1 و D2 در پشت پنل های تصویری تابا مربوط به درب باز کن می باشد و این پنل ها دیگر نیاز به رله و یا سری کردن مدار درب باز کن نیستند و فقط سیم های درب باز کن مستقیما به این سوکت وصل می گردد.

نصب آیفون تصویری تابا پشت پنل
پشت پنل تابا

گروه مهندسی سریر تصویر فعال در زمینه های نصب و تعمیرات آیفون تصویری می باشد و دوره های آموزشی آیفون تصویری زیر نظر اساتید مجرب در این گروه برگزار می گردد. این گروه حتی در زمینه های آنتن مرکزی ، ماهواره مرکزی و همچنین تعمیرات تابلو های روان نیز فعالیت مستمر دارد. خدمات اراِئه شده در تیم سریر تصویر به صورت زیر می باشد:

لطفا به مطلب ما امتیاز دهید!!
[Total: ۴ متوسط امتیاز کاربران ۳.۸]

مصطفی میرزاده

اینجانب مصطفی میرزاده در حال حاضر کلیه پروژه های برقی نظیر آیفونهای تصویری- دوربینهای مدار بسته- آنتن های مرکزی ثابت و گردان- طراحی تابلو برق- تعمیرات و نگه داری موتورخانه- و کلیه امور برقی- را تحت مدیریت اینجانب بر عهده گرفته و اجرا مینمایم جهت هماهنگی و کارشناسی رایگان با ما تماس حاصل فرمایید... 02144240566 02165811571 09120610658

نوشته های مشابه

‫۶ نظرها

  1. با عرض سلام و خسته نباشید
    اینجانب قبلا آیفون تابان خریده بودم. مانیتور آن مشکل پیدا کرده است.آیا می توانم مانیتور تابا برای آن خریداری کنم. اتصالات تابان و تابا با هم فرق دارند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا